Сергій Кабуд ( Кий ) (xyu) wrote in kiev_bez_bykov,
Сергій Кабуд ( Кий )
xyu
kiev_bez_bykov

23-12-2004 00:51 Майдан-ІНФОРМ
До уваги киян: БУДЬТЕ ПИЛЬНІ!
http://maidan.org.ua/static/viol/1103755898.html
Ходять чутки, що влада готує провокації в Києві, щоб ввести надзвичайний стан. Для цього в столицю вже нібито завозяться бандити і «просто спортсмени» - невеличкими групами по 3-5 чоловік, на непримітних авто (старі «Лади» або іномарки 80-90-их років випуску). Людей, які мають брати участь у провокаціях, розселяють по квартирам у спальних масивах та на спортивних базах/санаторіях у пригородах (Пуща-Водиця, Конча-Заспа, Ірпінь, Бровари, Васильків тощо).
На поточному етапі основним засобом протидії має стати ПИЛЬНІСТЬ. Все, що виходить за рамки звичайного київського життя, може бути тривожною ознакою: збільшується кількість машин з донецькими/луганськими номерами, у супермаркетах групи молодиків скуповують харчі й одноразовий посуд, не можуть зорієнтуватися в місті, нахабно себе поводять, заносять у під'їзд матраси, раптом поселяються у сусідній з вами квартирі, яку здають... Зараз навіть не можливо уявити, що приверне увагу, що надасть сигнал тривоги.
“Майдан” звертається до наших читачів – БУДЬТЕ ПИЛЬНІ і повідомляйте нам на Гарячу лінію про всі підозрілі випадки. АЛЕ! Нам потрібна інформація, а не чутки. Будь-ласка, повідомляйте нам тільки те, що ви бачили НА ВЛАСНІ ОЧІ. «Автобуси з бандюками і ментами поїхали в напрямку центру» - це НЕ інформація, це інформаційний шум. Інформація виглядає так: «О 22:30 2 автобуси «Богдан» з донецькими номерами (ЕА 888-01, ЕА 888-02) в супроводі міліцейського легковика «Деу» (АН 14-88 МІ) проїхали вулицею Кіквідзе в напрямку Печерську. Пасажири автобусів – молоді люди в чорному, з по-військовому виголеними головами».
Відчуйте себе Штірліцами! Занотуйте точний час і місце події, записуйте номери, шукайте особливі ознаки, ПРОСЛІДКУЙТЕ за підозрилими особами (важливо знати, ДЕ вони зупинилися) і навіть – вершина майстерності! – вступіть з ними в розмову, забухайте : )) і дізнайтеся мету приїзду. І одразу ж дзвоніть нам.
Це – наше місто. Підтримаймо один одного!
Старі номери:
Донецької області – 05 (код області) ЕА 123-45, також використовуються літеросполуки ЕВ, ЕК, ЕН, ЕО, ЕС;
Луганської області - 13 (код області) АМ 123-45, також використовуються літеросполуки АО, АР, АТ, АХ. Головне в старих номерах – цифра, яка позначає код області.
Нові номери:
Донецької області АН 1234 ХХ, Луганської – ВВ 1234 ХХ. Головне в нових номерах – дві перші літери. Іноді в номерах зустрічається літеросполука МІ - це свідчить про те, що машина належить до відомства МВС (або номери просто куплені).
Варто пам’ятати також про те, що номери можуть бути змінені на київські, тому звертайте увагу на рекламу на борту, наклейки та інші особливі відзнаки.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment